Oslava Halloweenu

Jako každý rok, tak i letos jsme na naší škole slavili Halloween. Děti v pondělí 30. 10. a úterý 31. 10. nosily do soutěže nádherné dýně. Každoročně obdivujeme fantazii a kreativitu, se kterou děti připravují své dýně do soutěže (pomoc rodičů je vítaná).

V úterý mohli děti i učitelé přijít do školy maskách. Sešla se nás tu spousta a masky byly opravdu různorodé, od skutečně děsivých až po ty vtipné. Při průvodu masek jsme vytvořili tak dlouhou řadu, že jsme zabrali všechna patra školy. Vše jsme zakončili společným tanečkem v tělocvičně.

Školní družina si pro děti připravila fotokoutek. Ti nejmenší zde absolvovali strašidelnou stezku s úkoly a každé oddělení mělo pro děti nachystané aktivity a hry spojené s Halloweenem.

Atmosféra byla skvělá a moc jsme si to užili. Příští rok zase!
Video
Fotogalerie

23 11 01 halloween 02