Projekt "Vytuň si školu"

Naše škola se zapojila do projektu Vytuň si školu, jehož cílem je vylepšit si školu nebo její nejbližší okolí. Tým žáků 7. B a 8. A zpracoval úžasný projekt na úpravu školní klubovny. Žáci museli naplánovat celou akci a vytvořit rozpočet.

Náš tým postoupil do finále, kterého se zúčastnilo 5 škol. Žáci si připravili skvělou prezentaci a ve středu 13. 10. 2021 ve finále s přehledem zvítězili. Získali pro školu 20 000 Kč a v nejbližší době začnou s rekonstrukcí klubovny.

Moc všem gratulujeme! Žáci 8. A Tobiáš Toman a Lucie Berková, ze 7. B Christina Dostálová a Viktorie Přikrylová skvěle reprezentovali školu! Moc děkujeme také paní učitelce Zuzaně Šullové, Kristině Ličmanové, Lence Langerové a Jitce Protivánkové.

Foto z celé akce si můžete prohlédnout na stránkách města: Děti získaly dvacet tisíc na „vytunění“ svých škol (olomouc.eu)