Tentokrát se vydala 8. A a 8. B za krásami Zoologické zahrady Zlín.
Viděli jsme mnoho savců, plazů, obojživelníků a ryb, také nejrůznější druhy ptactva a hmyzu. Vybrali jsme si termín pondělí 25. května. A vyšlo to, užili jsme si do sytosti nejen slunce, ale i výletovou atmosféru. Tak zase někdy.