Atletický čtyřboj

Ve středu 21. září 2022 se na atletickém stadionu v Olomouci konalo okresní kolo Atletického čtyřboje. Každý závodník běžel sprint na 60 m, házel kriketovým míčkem, nebo vrhal koulí, skákal do dálky, nebo do výšky a běžel vytrvalostní trať 600 m, 800 m, nebo 1000 m podle své kategorie.

Naši školu reprezentovali:

Družstvo mladších žáků tvořili Karel Holubec, Michal Bognár, Andre David Grohman (všichni 7. A), Vojtěch Zalka, Ondřej Seitl (oba 7. B) a obsadili 8. místo.

Laura Fendrychová, Tereza Sloupenská (obě 6. A), Anna Martináková (7. A), Markéta a Zuzana Mosočiovy (7. B) se jako mladší žákyně umístily na 5. místě.

Starší žákyně reprezentovaly Klára Fendrychová, Monika Rotterová (obě 9. A), Karolína Axmanová, Eliška Veselá (obě 8. B) a obsadily 4. místo.

Nejlépe se dařilo družstvu starších žáků, které ve složení Tobiáš Toman, Kryštof Černohouz, Tobiáš Čank, Štěpán Valenta (všichni 9. A) a Matteo Cartteli (8. A) obsadili 3. místo a postupují do krajského kola.