Přebor škol v orientačním běhu

Ve středu 17. května 2023 se zúčastnili žáci naší školy Krajského finále Přeboru škol v orientačním běhu a naše škola zaznamenala další sportovní úspěch.

V kategoriích pro žáky 1. – 3. ročníku reprezentovali naši školu Oskar Kindl z 2. C, Magdaléna Cwienczek,  Běla Vojnarová, Jan Baše, Martin Navrátil a Matěj Řoutil ze 3. A, v kategoriích pro žáky 4. a 5. ročníku závodila Nikol Camfrlová, Štěpán Lýsek, René Mohyla,  Jan Zapletal ze 4. C a  Anežka  Poláková, Ondřej Křiklava a Jakub Zavadil z 5. A.
Závod se konal v Olomouci-Hejčíně a naše závodníky neodradilo ani velmi nepříznivé počasí. Za ztížených podmínek se jim podařilo v soutěži družstev vybojovat pro naši školu 1. místo. K tomuto skvělému umístění přispělo vítězství Oskara Kindla a Štěpána Lýska v jejich kategoriích.
Velké uznání a pochvalu si však zaslouží celé družstvo naší školy. Všichni se snažili o co nejpřesnější orientaci v terénu, rychlý běh a rychlé rozhodování a dokázali si, že takový závod zvládnou. Za reprezentaci naší školy jim moc děkujeme.

23 05 17 orientacni beh 03
23 05 17 orientacni beh 01