McDonald’s Cup 2024

Okrsková kola McDonald’s Cup 2024:

1) Mladší žáci - kategorie A
Dne 29. 4. 2024 se naši mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zúčastnili největšího školního fotbalového turnaje v Česku pod názvem McDonald’s Cup. Zápasy začínaly na fotbalovém hřišti ve Velkém Týnci již od 9 hodin a hráči začali bojovat o medaile a další postup. Nakonec se našemu týmu podařilo získat 3. místo s bronzovými medailemi. Bohužel dál postupují  pouze dvě první místa., takže našim žákům a žákyni děkujeme za reprezentaci naší školy.

2) Starší žáci - kategorie B
Dne 30. 4. 2024 se i naši starší žáci a žákyně ze 4. a 5. ročníků zúčastnili 25. ročníku tohoto školního fotbalového turnaje  Zápasy začínaly na fotbalovém hřišti v Bohuňovicích. Našemu týmu se podařilo získat 2. místo a s úsměvem na tváři postoupil do finálového okresního kola. Na konci soutěže pořadatel slavnostně ocenil také naše fotbalistky jako jediné hráčky na turnaji Annu Sloupenskou z 5. B a Eriku Dostálovou z 5. A. Všem zúčastněným žákům a žákyním gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

Fotogalerie

24 04 29 mcdonaldscup a 01

24 04 30 mcdonaldscup b 01