Projektové dny

Projektové dny opět ovládly naši školu ve dnech 22. 4 – 24.  4. Učitelé si pro žáky připravili celkem 29 projektů.

Děti si vybíraly podle svých preferencí. Za ty tři dny se toho nejen spoustu naučily, ale také si vytvořily spoustu nezapomenutelných vzpomínek jak z aktivit ve škole, tak z různých výletů a exkurzí mimo školu. Nabídka byla opravdu široká a zabírala všechny oblasti zájmů – od přírodovědně zaměřených projektů, přes cizojazyčné, technické, humanitní, výtvarné až po sportovní. Školu ovládla krásná tvůrčí atmosféra, která se na nás stále přenáší z výstavených výstupů na panelech v prním patře školy. Už se těšíme, až si to příští rok zopakujeme. 

Bohatou fotodokumentaci průběžně doplňujeme v naší Fotogalerii.
Hotov je sestřih videonahrávek, natočených během projektových dní.

24 04 24 projektove dny 01
24 04 24 projektove dny 10